لیگ برتر کشتی آزاد| نتایج سه دیدار مشخص شد
تاریخ انتشار: ۴ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۴۹۹۳۲۸
دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ج از صبح امروز در شهر کرج در حال برگزاری است. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در دور رفت گروه ج 6 دیدار برگزار میشود که تاکنون سه دیدار آن برگزار شده و تیم دانشگاه آزاد با نتیجه 7 بر 3 مقابل شهید صدرزاده و با نتیجه 9 بر یک مقابل تیم جوانان البرز به پیروزی دست یافته و تیم جوانان البرز نیز با نتیجه 8 بر 2 از سد فرم دمای اراک گذشته است.
بیشتر بخوانید:
اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
شهید صدرزاده 3- دانشگاه آزاد اسلامی 7 (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده 3- رضا مومنی 2
61 کیلوگرم: سید معین حسینی صفر- مهدی شیرازی، برنده 9-
65 کیلوگرم: افشین خوشبخت صفر- حسن مراقلی، برنده 4
70 کیلوگرم: رضا شیرازی صفر- فرهاد نوری، برنده 11
74 کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده 2- حامد رشیدی، برنده 7
79 کیلوگرم: محسن عباسی 2- بهمن تیموری، برنده 6
86 کیلوگرم: امیدرضا سهیلی 2- علیرضا صابریان، برنده 4
92 کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده 4- سینا غلامی صفر
97 کیلوگرم: میثم عبدی، برنده 8 (ضربه فنی) – علیرضا عبدالهی 6
125 کیلوگرم: جواد نظری 1- علی اکبرپور، برنده 7
فرم دمای اراک 2- جوانان البرز 8 (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: پوریا ترکمان 1- محمد کابلی 3
61 کیلوگرم: سعید انوری 8- دارویش ولی زاده، برنده 4 (ضربه فنی)
65 کیلوگرم: اصغر قنبری 4- حامد رحیمی، برنده 6
70 کیلوگرم: حافظ دشتیان 3- حسین محمدآقائی، برنده 5
74 کیلوگرم: سجاد چهاردولی، برنده 3- سعید رسولی 2
79 کیلوگرم: محمدجواد حمیدی 2- علیرضا کریمی، برنده 7
86 کیلوگرم: حامد عاشق حسینی 6- عارف رنجبری، برنده 6
92 کیلوگرم: محمدجواد پرنوری 3- علیرضا صادقی، برنده 6
97 کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده 11- مجید کرمی صفر
125 کیلوگرم: حسین اسماعیلی 1- امیررضا معصومی، برنده 6
جوانان البرز 1 – دانشگاه آزاد اسلامی 9 (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)
57 کیلوگرم: شهداد خسروی، برنده 7- عرفان آئینی صفر
61 کیلوگرم: علیرضا اصلانی صفر- مهدی شیرازی، برنده 10
65 کیلوگرم: محمد رسولی صفر- حسن مرادقلی، برنده 5
70 کیلوگرم: میلاد احمدی 1- فرهاد نوری، برنده 11
74 کیلوگرم: سبحان رحمانی 3- سبحان یاری، برنده 11
79 کیلوگرم: علیرضا رستمی صفر- بهمن تیموری، برنده 10
86 کیلوگرم: عارف رنجبری صفر- علیرضا صابریان، برنده 5
92 کیلوگرم: حسین قلی زاده صفر- سینا غلامی، برنده 9 (ضربه فنی)
97 کیلوگرم: علی جعفری صفر- امیر محمدی 11
125 کیلوگرم: امیررضا معصومی 5- علی اکبرپور، برنده 15
سه دیدار دیگر بعداز ظهر امروز برگزار می شود.
تجلیل شهردار تهران از مدالآوران کشتی در مسابقات جهانی نروژلیگ برتر کشتی آزاد|دومین پیروزی فولادین ذوب در دور رفت در غیاب امیدها
انتهای پیام/
منبع: تسنیم
کلیدواژه: کشتی کشتی جوانان البرز 7 کیلوگرم برنده 11 برنده 4 برنده 7 برنده 6
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت www.tasnimnews.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «تسنیم» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۴۹۹۳۲۸ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
ملی پوشان ایران حریفان خود را شناختند
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از فدراسیون بوکس ،تیمهای جوانان و امید ایران با ۱۸ بوکسور راهی قزاقستان شدند تا در رقابتهای قهرمانی جوانان و امید آسیا شرکت کنند.
جلسه هماهنگی و همچنین مراسم قرعهکشی این پیکارها عصر امروز جمعه برگزار شد و حریفان نمایندگان ایران بدین شرح مشخص شدند:
تیم جوانان:
وزن ۴۸ کیلوگرم: مهدی شعبان با رابرت مالنوک از فیلیپین
وزن ۵۱ کیلوگرم: مهدی کاظمی با برنده قرقیزستان و تاجیکستان
وزن ۵۴ کیلوگرم: مهدی سلطانی با برنده فیلیپین و مغولستان
وزن ۵۷ کیلوگرم: رضا فضلی با بدرا الصدرانی از امارات
وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: سیدعلیاکبر میراحمدی با برنده عراق و هند
وزن ۸۰ کیلوگرم: سام استکی با مهرالدینوف از ازبکستان
وزن ۸۶ کیلوگرم: امیررضا ملکخطابی در قرعه نخست استراحت دارد و سپس با برنده هند و ازبکستان رقابت خواهد کرد
وزن ۹۲ کیلوگرم: عباس گرشاسبی با آریان از هند
وزن ۹۲+ کیلوگرم: امیر اسماعیلی استراحت دارد و سپس با برنده هند و قرقیزستان
تیم امید:
وزن ۴۸ کیلوگرم: آرشام حسنی با لی جونگ هو از کرهجنوبی
وزن ۵۷ کیلوگرم: نیما بیاتی با جان پائول از فیلیپین
وزن ۶۰ کیلوگرم: آرمان عبادی با برنده مغولستان و هند
وزن ۶۳.۵ کیلوگرم: امیرحسین پیشرو با ویمارشانا از سریلانکا
وزن ۶۷ کیلوگرم: علی گرجی با برنده اردن و قزاقستان
وزن ۷۱ کیلوگرم: عیسی فردین با کرار اسماعیل از عراق
وزن ۷۵ کیلوگرم: محمد محشری با گورپاد از هند
وزن ۸۶ کیلوگرم: سیدعلی صدری استراحت دارد و سپس با برنده قزاقستان و قرقیزستان
وزن ۹۲+ کیلوگرم: رضا خلیلزاده استراحت دارد و سپس با برنده ازبکستان و هند
سرمربی تیم امید علیرضا استکی و شهرام فاتح و محمد نوشمهر به عنوان مربی به این رقابتها اعزام شده اند.
احسان روزبهانی مشاور استکی نیز در تیم ملی امید نیز در هفته دوم مسابقات راهی قزاقستان خواهد شد.
سرمربی تیم جوانان نیز رضا مهدیپور است و مرتضی سپهوند و ایمان طیبی به عنوان مربی وی را همراهی می کنند.
همچنین مجید عباسزاده داور سه ستاره بوکس کشورمان نیز در این رقابتها به قضاوت می پردازد.
کد خبر 6089342